Dinsdag 19 mei – Webinar supplementen voor trainers

Black Simple Save The Date Invitation (4)

Webinar: ‘Pak winst met je cyclus’

Als topsporter werk je dagelijks aan je prestaties, herstel en ontwikkeling. Maar één factor wordt nog vaak over het hoofd gezien: de menstruatiecyclus. Toch kan deze cyclus invloed hebben op hoe je traint, herstelt en presteert.

Op dinsdag 11 juni van 20:00 tot 21:00 organiseren we een interactief webinar waarin de menstruatiecyclus centraal staat. Onder leiding van twee experts: Esmé Kamphuis (voormalig topsportster én gynaecoloog) en Nicoline Jansen (gynaecoloog) duiken we dieper in op de invloed van je cyclus op trainingen en prestaties. Ook bespreken we veelvoorkomende problemen én wat je er aan kan doen.

Wat kun je verwachten?

  • Een duidelijke uitleg over de menstruatiecyclus
  • Inzicht in de impact van hormonen op training en prestaties
  • Bespreking van veelvoorkomende problemen zoals pijn of een uitblijvende menstruatie
  • Praktische tips om beter te trainen in lijn met je cyclus
  • Ruimte om al je vragen te stellen

Experts:

Esmé Kamphuis
Gynaecoloog-Perinatoloog
Olympisch bobsleepilote

 

 

 

 

 

 

Nicoline Jansen
Gynaecoloog

Het webinar is niet alleen waardevol voor sporters, maar ook voor ouders, trainers en begeleiders die sporters zo goed mogelijk willen ondersteunen.

Aanmelden
Schrijf je nu in via deze link.